Hannibal Lecter. IQ 200

Psichologas kanibalas. Džentelmenas žudikas. Jis iš Jūsų padarys patiekalą ir pavaišins nieko neįtariančius svečius. Sparčiai pasaulyje populiarėjanti pramoga jau Šiauliuose. REAL LIFE ESCAPE GAME. Turėsite valandą laiko išspręsti įvairias mįsles. Čia reikės ir pastabumo, ir loginio mąstymo, ir netradicinių sprendimų, todėl neišsiversite be komandos. Na o kartais pasirodys, jog sprendimas buvo pats paprasčiausias, ir teks nusišypsoti, kodėl toks variantas netoptelėjo iš pat pradžių.. Tai tikrai unikali galimybė išmėginti save ir savo draugus. Atsiveskite savo kolegas ir pažiūrėkite į juos iš kitos pusės.

Lecter‘is gimė Lietuvoje 1933 metais turtingoje aristokratų šeimoje. Prasidėjus Antram Pasauliniam karui priverstas bėgti iš Lietuvos, tačiau grįžo atkeršyti savo sesės žudikams. 1970 metai Amerikoje, Baltimorėje, baigė „John Hopkins Medical Center“ ir įkūrė psichologo kabinetą. Konsultuoja žymiausius miesto detektyvus, sekančius serijinius žudikus. Žmonės jį pažįsta, kaip aktyvų ir visuomenišką pilietį. Visi giria jo rafinuotą muzikinį skonį ir ekstravagantiškus patiekalus. Netapk jo patiekalu.


Galimybė įsigyti dovanų kuponus!

Tikslas

Per 60 minučių įvykdyti visas užduotis ir pabėgti iš kambario! Tam Jūs turėsite dirbti, kaip tikra komanda

Įgūdžiai

Žaidimas nereikalauja jokio papildomo pasirengimo!

Žaidėjai

Mūsų nuomone, žaidime optimalu dalyvauti 2-5 žmonių grupėmis, bet, esant pageidavimams, galimi ir kitokie variantai

Pagalba

Žaidimą stebi kameros, kurios neįrašinėja, bet, esant reikalui, suteikia galimybę jums padėti

(žaidimo metu suteikiame Jums 3 pagalbas arba patarimus)

Kaip žaisti

Kai įeinate į kambarį Jūs esate užrakinami. Prieš Jūsų akis kodai, mįslės, dėlionės, slėptuvės, užslėpti daiktai. Kiek laiko užtruksite kol juos rasite ir pabėgsite, priklauso tik nuo Jūsų komandinio darbo ir loginio mąstymo (na gal dar truputį sėkmės). Negaiškite nei minutės, griebkite visas užuominas, nes laikas bėga. Azarto dozę garantuojame.


Darbo laikas

Darbo dienomis
16.00 - 23.00 val.

Savaitgaliais
10.00 - 23.00 val.

Registracija

Telefonu 8 657 45657
El. paštu info@questroom.lt

Būtina registracija iš anksto

Kainos

Atsiskaitymas grynaisiais
arba pavedimu
2 asm. - 24eur, 3 asm. - 33eur
4 asm. - 40eur, 5 asm. - 50eur

Papildomas pusvalandis
kainuoja 10eur

Moksleiviams

DĖMESIO!
Speciali kaina moksleiviams! Grupei žmonių, kurių amžius nuo 14 iki 18 metų, kainuoja TIK 35eur (papildomas laikas nekainuoja)

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip užsirezervuoti kambarį?

Paprasčiausia paskambinkite mums.

Kiek žmonių sudaro komandą?

Mes rekomenduojame dalyvauti 4 žaidėjų komandai.

Kiek vienu metu gali žaisti žmonių?

10 žaidėjų. Turime du kambarius.

Ar reikia prieš žaidimą paskaityti istoriją apie Černobylį ir pan.?

Žaidimas nereikalauja jokio pasiruošimo.

Ar žaidimas reikalauja kažkokių specialių žinių ar įgūdžių?

Ne. Jums tereikia mokėti skaičiuoti ir skaityti. Žaidimas tinka visiems kam virš 10 metų ir yra pasiruošę gerai praleisti laiką.

Ar žaidimas tinka TEAMBILDING‘ui?

Puikiai. Tai yra komandinis žaidimas.

Kada reikia atvykti į žaidimą?

Į žaidimą būtina atvykti tiksliai sutartu laiku. Prieš žaidimą būtina rezervacija.

Ar galiu atvykti kada noriu?

Taip. Tik prieš tai pasiskambinkite.

Ar galima viduje fotografuotis ir filmuoti?

Prašome viduje NEfotografuoti ir NEfilmuoti.

Ar labai sunkios užduotys?

Nėra to ko Jūs neišspręstumėte.

Ar padedate jei žaidėjams nesiseka spręsti užduotis?

Taip. Tikrai neleisime Jums sėdėti ir nuobodžiauti. Per garsiakalbį nukreipiame Jus teisinga linkme.

Atsiliepimai

Marius

Įtraukiantips nuo pirmos minutės, užduotys reikalaujančios ne tik pastabumo, tačiau ir loginio mąstymo, sugebėjimo susiet atrodo visiškai nesusijusius dalykus. Žodžiu - puikiai praleistas laikas su draugų kompanija.

Renatas

Gavom gerą tarybinės radiacijos dozę chemijos-fizikos laboratoriniame kambaryje! Nesu buves uzdarytas analogiškuose kambariuose, bet užvedė...

Andrius

Tokio tipo kambaryje lankiausi pirma karta, todėl buvo keistas jausmas prieš "užsirakinant". Nežinojimas 'kas', 'kaip' ir pan...sukelia įdomius pojūčius. Buvau maloniai nustebintas sugalvotu užduočių ir kaip viskas įgyvendinta. Tikrai norėčiau rekomenduoti apsilankyti ir išbandyti jėgas sprendžiant įvairias mįsles. Man - labai patiko.

Egidijus

Tai buvo jau antras mano aplankytas užduočių kambarys Šiauliuose. Šį kartą nustebuino kai kurie techniniai spendimai, kurie buvo visiškai netikėti. Keliose vietose “nusigrybavome” lygioje vietoje. Tačiau po Questroom’e praleistos valandos įspūdžiais su bendražygiais daliniesi dar kelias valandas. Gaila, kad negalime pasidalinti su visais, neliks paslapties

Mantas

Dar prieš įeinant į patį kambarį buvo be galo smalsu išvysti, kas laukia už durų, kambaryje su mįslėmis ir galvosūkiais. Kaip atrodys sienos ir baldai, o gal ten bus visiškai tuščia, ar daug užuominų rasime iškart, o galbūt kur nors nedovanotinai užkliūsime, galų gale ar rasime galutinį kodą? Negalėjau patikėti, kaip greitai prabėgo pirmosios 30 minučių. Jei prisimenate nuobodžią pamoką mokykloje, kuomet skaičiuojate minutes iki skambučio, tai čia viskas priešingai - nuolat galvoji, kad tik tas skambutis nesuskambėtų. Ypač daug azarto ir adrenalino paskutiniosiomis minutėmis, kuomet būtina išlaikyti šaltą protą, bet pasąmonėje žinai, jog turi skubėti.